top of page

Танцювальна студія "Крила"

dnc-logo.webp

У нас за спиною два крила: яскравий Swing Dance і спортивне крило бальних танців. Вони надихають на запаморочливі польоти в світі музики і руху. Навчання танцям "з нуля" і підготовка досвідчених танцюристів для змагань, вечірок, шоу, контрактів.

 

Набір в групи:

✔ для дітей (4-12 років)

✔ Молоді (18-35 років)

✔ Дорослих (35-50 років)

✔Сеньйорів (доросліше 50 років)

У нашому асортименті:

✔ лінді хоп

✔ латина

✔ рок н ролл

✔ бальні танці

✔ блюз

✔ American Smooth

А хочете підберемо для вас групу та індивідуальну програму навчання? Заповнюйте анкету

Крилаті викладачі

dnc-DrizoIv.webp

Дрізо Ірина

Більше двадцяти п'яти років викладання в бальних танцях. Унікальна методика орієнтована на розвиток дітей не тільки фізично, а й творчо, враховуючи вік і індивідуальні особливості кожного. Ірина Веніамінівна готує учнів до конкурсів міського і міжнародного масштабу. Керівник танцклуб "Кристал" з 1997 року.

wings-Teslenko.webp

Тесленко Олександра

Учасниця і постановник безлічі кращих Swing-dance шоу Одеси. Переможниця міжнародних змагань з свінг танців. У методиці викладання використовує елементи розваги, дисциплінованого покрокового розвитку, що робить заняття приємним і радісним захопленням для студентів "Крил". Захоплена ритмікою і Solo Jazz і з задоволенням ділиться своїм досвідом. Організатор танцювального фестивалю "Lindy Summer Days"

dnc-Orehov.webp

Орехов Олександр

Відмінний блюз фахівець. прекрасно розбирається в повільних танцях. Ставить номера, володіє багатою технічною базою. улюбленець публіки і справжній фанат своєї справи. Із задоволенням допоможе будь-кому, хто зацікавиться блюзом і повільними танцями

Дрізо Євген

Викладацький стаж-20 років. Чемпіон Європи зі спортивних танців, вихователь відомих танцюристів і хореографів. Володіє великою теоретичної і практичної базою в багатьох танцювальних напрямках, а спеціальні вищі хореографічне допомагають проводити заняття цікаво і корисно. Засновник свінг денс руху в Одесі.

dnc-DrizoEV.webp

Березовська Роза

Багаторазова чемпіонка змагань з латиноамериканських і спортивних танців. Викладач і суддя багатьох Swing Dance фестивалів. Автор і учасниця багатьох танцювальних шоу, постановник весільних танців. На своїх уроках вміло поєднує роботу над пластикою, розтяжкою, технікою і сучасними танц. техниками. Підкаже як легко і швидко досягти успіху в танцях!

dnc-Berezovskaya.webp

Незгода Любов

Фіналіст і призер чемпіонатів світу з свінг танців в міжнародних таборах. Викладач свінг танців з блискучими результатами танцюристів. Автор ефективної і швидкої методики підготовки дорослих танцюристів "з нуля". Постановник танцювальних шоу анімацій і майстер-класів різних рівнів і заходів! Кращий виконавець та провідний спеціаліст блюз танців Одеси!

dnc-Nezghoda.webp

Деякі відгуки Крилатих учнів

"

Белоусова Марія

       Танцы в стиле свинг перевернули мою жизнь!! Я нашла для себя новое хобби и много новых друзей благодаря студии "Крылья"! Спасибо огромное!!! Всегда с вами)))

"

          Спасибо "КрыльЯ", что я попала в мир танцев.Мне чего-то не хватало в жизни и я не понимала чего,оказывается вот чего мне не хватало.

Марія Макрідова

"

       Ранее я никогда не слышал о таком направлении в танцах как линди-хоп, джаз тоже не слушал, меня привели в эту студию друзья. Начал понемногу заниматься на вечеринках и спустя месяц меня все же затащили на занятия, чему я безгранично остался рад. В студии царит превосходная атмосфера, открытые и общительные люди, здесь не властвует возраст, стираются грани, люди тянутся друг к другу. Нас объединяют не только танцы, тут достаточно быстро вливаешься в новую компанию, разделяешь свою жизнь с другими ребятами. Нет никаких разделительных черт и с преподавателями, все держатся легко и непринужденно, но при этом к обучению относятся серьезно, воспитывают хороших танцоров. Все это стало неотъемлемой частью моей жизни, спасибо "Крыльям"!

Орехов Александр

      Для меня "Крылья" - больше чем просто студия танцев. Здесь работают профессионалы своего дела, которые доступно и терпеливо, а главное с душой все объяснят, покажут, потом еще раз объяснят, потому что с первого раза не дошло, ну и напоследок еще раз, чтоб все отложилось)) Также здесь дружный и веселый коллектив, я всегда с радостью иду на занятия. Я нашла здесь новых друзей за что очень благодарна. Благодаря студии практически каждую неделю попадаю на интересные мастер - классы, вечеринки, просто весело провожу время с ребятами. Попав сюда ваша жизнь заиграет новыми красками)

"

Катерина Сакута

Наші зали

dnc-birds3.webp

"

Ірина Кондратьєва

      Всегда хотела научиться танцевать и летать одновременно.И спасибо огромное студии"Крылья",что осуществляют мою мечту.Спасибо Жене и каждому из его команды за позитив, безудержный креатив и ,конечно же супер-профессионализм .Каждый урок-это маленькое чудо,это погружение в непринужденной ,веселой обстановке во что-то новое и неизведанное.Процветания Вам дорогие "Крылья"!!!

"

       The best place to learn dancing!
Лучшее место научиться танцевать!

Станіслав Іванков
dnc-header-Sky.webp
dnc-Dizzy_latin.webp
dnc-Roza_swng.webp
dnc-cloud14.webp
dnc-cloud11.webp
dnc-birds3.webp
bottom of page