top of page

Що таке Swing Dance?
Це танці під джаз (=

Свінг - це стиль життя під джазову музику Золотий епохи Америки. Три слова: імпровізація, веселощі, спілкування опишуть танець-свято "лінді хоп". Саме у нас йому ексклюзивно професійно навчать в Одесі!

Ви позитивно дивіться на життя? Тоді у нас знайдете безліч однодумців! Яскраві вечірки, свята і фестивалі прикрасять і Урізноманітнять Ваші будні чим би ви не займалися! Нові знайомства, чудове захоплення в дружньому колективі Одеси!

Свінг танці для дітей і дорослих це веселощі, відпочинок, спілкування і звичайно задоволення. Варто спробувати!

Дізнайтеся розклад Swing Dance занять 

для дітей і для дорослих.

dnc-cloud8.webp
dnc-swing-Igor-Basia.webp

LINDY HOP

Лінді хоп - вся веселка темпів і переживань танцюристів в ньому. Може бути таким, яким Ви його станцуете. Найпопулярніший танець під джаз. Навчіться танцювати його і в будь-якій точці цивілізованого світу знайдете компанію з відмінним смаком і завжди хорошим настроєм. Включайте фантазію, танцюйте Лінді-хоп!

Рок-н-рол - він же бугі-вугі і його улюблену розвагу стиляг. Самий запальний, драйвовий і яскравий свінг танець. Ви можете дізнатися його по стрибучий легкості, трюкам, веселим рухам. Бугі - виключно парний танець побудований на імпровізації і взаємодії партнерів. У ньому не тільки змагання і шоу, а ще вечірки і веселі фестивалі. 

Набор на танцы в Одессе

BOOGIE-WOOGIE

dnc-swing-jump.webp
dnc-cloud3.webp
wings-birds3.png
dnc-cloud8.webp

Блюз найпростіший та романтичний танець. Його вміють танцювати все, але нудно та монотонно. Блюз ще знайом як "медляк". Його виконують на весіллях, вечірках, дискотеках. А тепер уявіть, що ви оволодієте блюзом і зможете танцювати ефектно. різноманітно і приємно. Саме так Ви навчитеся танцювати блюз в студії "Крила"! Під наглядом досвідчених викладачів і танцюристів ви нучітесь танцювати під будь-яку повільну музику, з будь-якими партнерами, пратнерками в парах та соло.

BLUES

dnc-Andr_Basia_blues.webp

CHARLESTON

Чарльстон - сольний свінг танець. Його божевільний темп і не обов'язкова наявність партнера роблять його оригінальним і незалежним. Чарльстон - класний! Його руху зустрічаються в Фокстрот, хіп хоп та інших современніх танцях.  Танцы для детей и взрослых

dnc-cloud4.webp
dnc-tesla-solo1.webp
odessa_balboa.webp

Бальбоа - простий і швидкий парний танець. Близька позиція партнерів робить цей танець романтичним і веселим одночасно. Пекуча суміш! Одесса, Одесская область

BALBOA

dnc-cloud15.webp

WEST COAST SWING

Вест кост свінг - клуби і дискотеки переповнюються розпаленими тілами виконуючими активні і одночасно романтичні руху. Любіть RnB, Funk, House? Тоді це для вас! Набор на танцы

dnc-cloud15.webp
boogie_roza_dizzy.webp
bottom of page