top of page

Спортивні бальні танці

Спортивні (бальні) танці - чарівне танцювальне мистецтво поєднане зі спортом. Корисне для дітей і дорослих. В нашій студії танцюристи від 4 до 75 років, успішно і з задоволенням захоплені латино-американськими і бальними танцями на уроках у професійних тренерів.

 

Групи для тих, хто ніколи не танцював і досвідчених танцюристів, для перемог в змаганнях або "для себе". Відкрийте світ спортивних танців в студії "Крила"!

Дізнайтеся розклад занять спортивними танцями для дітей і для дорослих.

Латиноамеріканська програма

Яскрава і красива. Заняття латиной розвивають гнучкість, спритність, гостроту руху. Хороша для підтримки форми і естетичного розвитку. Може виконуватися в парі та соло. 

Самба - бразильський запальний танець. Прямо з платформ знаменитого карнавалу він вийшов на танцювальний майданчик. Яскраве рух стегон і палаючі очі партнерів. Виповнюється по колу з активним просуванням і синкопованим ритмом.

Румба - родом з Куби, де він з'явився як ритуальний танець любові до Батьківщини. Але на змагальному паркеті найромантичніший танець. Партнери кожен жестом наповнюють його любов'ю і ніжністю. Красивий і пластичний.

Ча-ча-ча - чергування швидких і повільних рухів робить ча-ча-ча грайливим і контрастним. Привезений з Куби. Чи вмієте танцювати ча-ча-ча - можете рухатися під будь-яку музику.

dnc-latin-childs1.webp
dnc-cloud14.webp
dnc-cloud10.webp
dnc-cloud15.webp
dnc-LA-DimaLera1.webp
dnc-la-childs2.webp
dnc-birds3.webp

Джайв - це драйв! Швидкий і активний родич рок-н-ролу. Танець-гра з центральної Америки. Чи не дає нудьгувати нікому, завжди веселий, безтурботний, дарує заряд бадьорості глядачеві.

Пасодобль - розповідь про пристрасть іспанських тореадорів, в якому описується епізод з кориди. Партнерка - прекрасна дама, заради якої тореро йде на ризик, а може вона плащ для «спілкування» з биком? Все в уяві танцюристів і глядачів.

dnc-Latin-adult1.webp
dnc-cloud10.webp
dnc-cloud12.webp
dnc-DizRoz3Jive.webp

Samba

Cha-cha-cha

Rhumba

Pasodoble

Jive

Salsa

Сальса - це запальний парний танець. З іспанської мови назва перекладається як «суміш», «соус» - сальса змогла об'єднати в собі кубинський фольклор, народні африканські та бальні танці, в ній присутні навіть елементи акробатики. Існують три основні види сальси: касіно, Нью-Йорк і Лос-Анжелес. Відрізняються вони рахунком і деякими рухами. Тренери стверджують, що раніше всіх з'явилася кубинська сальса касіно, а інші стилі є її відгалуженнями.

dnc-salsa1.webp
dnc-cloud12.webp
dnc-SkyLines.webp

Європейська програма та American Smooth

Витончена дисципліна і краса руху. І це не тільки чудові сукні та фраки. Пара танцюристів, як єдине ціле чуттєво і хвилююче кружляють по залу в вальс, фокстрот і танго. Познайомимся з ними ближче?

dnc-birds1.webp

English Waltz

Англійська вальс - меланхолійний, але величний танець. Його стихія - вода. Рухи немов хвилі накочуються один на одного, пріятній і волшебній.

dnc-ST-childs1.webp
dnc-cloud6.webp
dnc-ST-adult1.webp
dnc-cloud8.webp

Танго - танцювальне втілення пристрасті. Родом з Аргентини, закріпився в європейській програмі через близькій позиції партнерів. Чіткі, відточені рухи, різкі повороти, активний крок, але все це разом!

Tango

Vienna Waltz

Віденський вальс - легкий і польотний вальс. У цьому танці рухів менше ніж у всіх інших, найпопулярніший танець кінця 19 і першої половини 20 століття. А зараз його виконання на паркеті - справжнє шоу! Пари доповнюють один одного і запускають справжній феєрверк кольору з суконь партнерок.

dnc-ST-childs2.webp
dnc-cloud1.webp
dnc-ST-seniors1.webp
dnc-cloud8.webp

Slowfox

Слоуфокс - Романтична музика немов огортає танцюристів і несе над паркетом. Ось вона - свобода. Ковзне рух, що витає стан. Ви обов'язково повинні це відчути. Кажуть, родом з Англії, але виконується під американський джаз.

Quickstep

Квікстеп - найшвидший, веселий і активний танець. Танцюристи розсікають повітря своїми тілами під джазовий акомпанемент. Хочеться рухатися все швидше і швидше, ширше і далі. Витончені стрибки, галопи, скажений ритм в ногах, але невблаганно спокійний корпус і м'яке дотик партнерів. Варто навчитися!

dnc-ST-jump1.webp
dnc-cloud3.webp
bottom of page